Aby język obcy nie był ci obcy

W nauce języka wszyscy płyniemy tą samą łodzią – rzadko spotykamy osoby o ponadprzeciętnych zdolnościach językowych czy też totalnych beztalenci. Można uznać, że każdy z nas rusza z tego samego portu. Tylko dlaczego niektórzy szybciej docierają do celu?

Istnieje wiele elementów mających wpływ na sukces czy niepowodzenie w procesie nauki. O skutecznych sposobach możesz poczytać na moim blogu lub w e-książce. Natomiast ja w pracy z Uczniem stawiam na dopasowanie Metody, Materiałów i Motywacji do jego potrzeb, zainteresowań i wieku.

Poniższa oferta dotyczy nauki języka angielskiego i została stworzona po dziesięciu latach moich skrupulatnych obserwacji, licznych szkoleń i pracy jako nauczyciel w szkole publicznej oraz lektor w uznanych szkołach językowych.

 

Naucz się języka angielskiego. Wybierz jeden z pięciu pakietów:

 

SZKOŁA NIESTRASZNA

Lekcje skierowane do dzieci i młodzieży, mające na celu przygotowanie do sprawdzianów i egzaminów, nadrobienie szkolnych zaległości, a także dalsze pogłębianie wiedzy oraz rozwijanie umiejętności. Uczeń nie tylko zrozumie wcześniej niezrozumiałe kwestie gramatyczne, ale również nauczy się swobodnie komunikować.

 

OGÓŁEM MÓWIĄC

Język ogólny dla dorosłych dostosowany do ich potrzeb i celów, takich jak podróże, nowa praca, egzaminy czy… chęć rozwoju. Zapewniam interesujące materiały oraz nieszablonowe podejście. Lekcje angielskiego z elementami coachingu mają na celu wydobyć potencjał Ucznia i znaleźć motywację do kontynuowania przygody z językiem.

 

JĘZYKIEM BIZNESU

Oferta dla firm, które dbają o rozwój swoich pracowników oraz wizerunek firmy. Omawiamy tematy najbliższe Uczniowi, tak by  czuł się komfortowo podczas spotkania z zagranicznym klientem czy korespondencji mailowej. W przypadku indywidualnych spotkań pomagam w przygotowaniu wystąpień i prezentacji.

 

WARTO ROZMAWIAĆ

Nauka angielskiego lub podtrzymanie znajomości języka w oparciu o konwersacje. Lekcje dedykowane są dorosłym, dla których priorytetem jest mówienie. Poprzez dyskusje na tematy interesujące Ucznia usuwamy blokadę, przyspieszamy proces uczenia oraz miło spędzamy czas. W zależności od umiejętności Ucznia dryfujemy po zagadnieniach podstawowych, jak również tych tabu.

 

Z INNEJ TECZKI

Lekcje lub warsztaty niestandardowe dla tych, którzy doceniają korzystny wpływ kreatywności na proces uczenia oraz przy okazji szukają sposobu wyrażenia siebie. Wiedzą, że wyzwania tylko pozornie utrudniają podróż – tak naprawdę podjęcie ich wyposaża w ogromny bagaż wiedzy! Jeśli należysz do grona osób otwartych na nowe doświadczenia polecam warsztaty teatralne po angielsku.

 

 

 

Poza tym…

Potrzebujesz pomocy przed rozmową o pracę, w napisaniu maila lub przetłumaczeniu tekstu?

Chcesz sprawdzić swój poziom wiedzy, odkryć swoje mocne strony oraz dowiedzieć się nad czym i jak popracować?

Zapytaj o konsultację.

Masz inne propozycje? Napisz lub zadzwoń do mnie. Znajdziemy Twoją najkrótszą i najprzyjemniejszą drogę do celu, jakim jest znajomość języka angielskiego.

 

Zajęcia mogą odbywać się u Ciebie w domu lub firmie, jak również przez SKYPE. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i czujesz się komfortowo.

 

 

Skontaktuj się ze mną w celu zapytania o szczegóły.

Zapraszam również na fanpage Angielsko (Kredkatywna), gdzie znajdziesz wiele przydatnych linków i materiałów do nauki angielskiego.

 

Leave a Reply